Import danych do Medfile. Promocja dla nowych klientów

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna

Twórcy programu Medfile nie przestają zaskakiwać. W ostatnim czasie wprowadzają sporo nowych funkcjonalności do swojego oprogramowania lub aktualizują już te istniejące. Dodatkowo aktywowali największą w tym roku promocję dla nowych użytkowników. Chciałbyś dowiedzieć się, czego ona dotyczy? Jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy z oprogramowaniem Medfile? Przeczytaj do końca, a z pewnością się nie zawiedziesz.

 

Przenieś swoje dane do Medfile

 

Chciałbyś zmienić program do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej? Zastanawiałeś się, które oprogramowanie jest dostosowane do wystawiania e-Recept lub prowadzenia konsultacji online? Sprawdź naszą najnowszą promocję przygotowaną właśnie z myślą o Tobie!

 

Podczas tej promocji umożliwiamy wszystkim specjalistom medycznym prowadzącym indywidualną praktykę lekarską oraz dużym placówkom medycznym darmowy import swoich danych wprost do programu Medfile.

 

Jesteś ciekaw, w jaki sposób się to odbywa? Tak naprawdę wystarczy, że:

  1. Skontaktujesz się z pracownikiem naszego działu obsługi klienta, który zweryfikuje, czy Twoja baza danych możliwa jest do importu do Medfile
  2. Uzgodnijcie sposób przeniesienia danych
  3. Przeniesiesz dane do pliku zabezpieczonego hasłem
  4. Przekażesz nam dane, a nasz doświadczony zespół zajmie się ich importem.

 

Jak sam widzisz cały proces związany z migracją danych z innego programu medycznego do Medfile nie jest skomplikowanym procesem.

 

Co jeszcze wchodzi w skład promocji?

 

Darmowy import danych do naszego oprogramowania to nie wszystko, co przygotowaliśmy dla nowych użytkowników. Możesz również skorzystać z promocji, która oferuje bezpłatne korzystanie z Medfile przez pierwsze 6 miesięcy — wszystko to po podpisaniu umowy na minimum 18 miesięcy.

 

Nie wiesz, czy oprogramowanie medyczne Medfile spełni Twoje wymagania? Nie zastanawiaj się nad tym dłużej, tylko załóż konto testowe, z którego możesz korzystać przez 14 dni całkowicie za darmo! Z jego perspektywy możesz wystawiać dokumenty, takie jak e-Recepta, czy e-Zwolnienie, dodatkowo dodawać pacjentów i umawiać ich na wizyty, a także stworzyć swoją własną stronę internetową gabinetu.

 

Pamiętaj, aby podczas zakładania konta wpisać kod „Migracja”, który umożliwi ci skorzystanie z promocji.

 

Jakie funkcjonalności oferuje Medfile nowym użytkownikom?

 

Po podpisaniu umowy z Medfile możesz w pełni spersonalizować program pod swoją praktykę lekarską. Dodaj wszystkich specjalistów z Twojej placówki, przypisz im odpowiednie role, ustaw ich harmonogram, a następnie zacznij przyjmować pacjentów. Dodatkowo, aby Twoja praca przebiegała komfortowo, korzystaj ze wszystkich funkcji systemu, takich jak:

 

Jesteś zainteresowany promocją, którą przygotowaliśmy z myślą o Ciebie? Chciałbyś poznać więcej informacji na jej temat? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie: (+48) 728 498 407, (+48) 530 000 828 lub e-mailowo biuro@medfile.pl. Czekamy na kontakt właśnie od Ciebie!

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Do kiedy ważna jest promocja?

Promocja dla nowych klientów na darmową migrację danych lub darmowe korzystanie z programu przez pierwsze 6 miesięcy ważna już do końca tego roku -  31.12 2023 roku.

Jak długo zajmie przeniesienie danych do Medfile?

Przygotowanie do migracji jest dla nas sprawą kilku dni, a sam proces przenoszenia danych możemy zrealizować w dogodnym terminie wybranym przez klienta, np. w weekend, kiedy placówka medyczna nie jest czynna. Cały proces przebiega błyskawicznie, sprawnie i bez żadnych komplikacji.

W jaki sposób dane są przechowywane i gromadzone w programie Medfile?

Postanowiliśmy dostarczać nasze oprogramowanie medyczne w modelu SaaS (Software as a Service). Razem z możliwością dostępu z wielu źródeł, wdrożyliśmy wiele rozwiązań zgodnych z obowiązującymi standardami w dziedzinie gromadzenia i przechowywania danych. Regularnie inwestujemy w serwery, tworzymy kopie zapasowe i utrzymujemy cały system zgodnie z aktualnymi wymaganiami, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo pracy naszych specjalistów.