Nasi specjaliści

Lekarze specjaliści udostępniający swoje usługi online to eksperci różnych dziedzin medycyny.
Skorzystaj z możliwości konsultacji bez kolejek.
{{content}}
{{content}}
{{closest}} {{when}}
{{hour}}

Kardiolog

 

Konsultacja online z lekarzem kardiologiem

Wraz z postępem technologicznym pojawiły się nowe możliwości związane z uzyskaniem szybkiej, specjalistycznej porady medycznej, bez wychodzenia z domu. Decydując się na konsultacje online, możesz omówić niepokojące objawy związane z Twoim sercem przez Internet.

 

Co możesz skonsultować podczas e-Wizyty u kardiologa?

Korzystając z możliwości przeprowadzenia konsultacji online, możesz w szybki i wygodny sposób skonsultować się z lekarzem w formie e-Wizyty. Stwarza to możliwość by szybko uzyskać specjalistyczną poradę z wybranym lekarzem kardiologiem, w dogodnym dla Ciebie czasie, w związku z m.in : 

 

Zdecyduj się na najlepszy model kontaktu z lekarzem dla Ciebie! Umów się z lekarzem kardiologiem, wybierając sposób kontaktu, datę wizyty online i godzinę w przejrzystym grafiku.

 

Monitoruj swój stan zdrowia pod kontrolą kardiologa

Możesz na bieżąco monitorować swoje wyniki badań diagnostycznych, tworząc dzienniczek stanu zdrowia i konsultować go ze specjalistą na czacie. Dzięki stałemu monitorowaniu stanu zdrowia nie przeoczysz żadnych niepokojących objawów.

 

 

Jak wygląda przebieg konsultacji?

Umawiasz się na telekonsultację
Umawiasz się na tele‑konsultację
Arrows
Opłacasz usługę

Opłacasz usługę - PayPal, karta płatnicza, PayU

Arrows
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji Czat/Video/Tel
Arrows
Otrzumujesz diagnozę
Otrzymujesz diagnozę i e‑Receptę
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Kiedy należy zgłosić się na konsultacje do kardiologa?

Lekarz online, który jest kariologiem będzie odpowiednim wyborem w przypadku, gdy pacjent m.in. boryka się z bólem w klatce piersiowej, szybko się męczy i jest osłabiony.

Jakie symptomy świadczą o słabym sercu?

Słaba praca serca będzie powodowała bardzo szybkie męczenie się przy niewielkim wysiłku. Pacjent może czuć się także osłabiony. Wynika to z tego, że serce, które nie pracuje prawidłowo niedotlenia innych narządów tak jak powinno.

Jak lekarz kardiolog ocenia stan serca?

Kardiolog może przeprowadzić kilka bada, które pozwolą mu ocenić stan serca pacjenta. M.in. może wykonać echo serca lub RTG klatki piersiowej.