Nasi specjaliści

Lekarze specjaliści udostępniający swoje usługi online to eksperci różnych dziedzin medycyny.
Skorzystaj z możliwości konsultacji bez kolejek.
{{content}}
{{content}}
{{closest}} {{when}}
{{hour}}

Fizjoterapeuta pediatryczny

Konsultacja online z fizjoterapeutą pediatrycznym

Chcąc skonsultować ze specjalistą zaobserwowane nieprawidłowości ruchowe u Twojego dziecka możesz to zrobić w szybki sposób, nie wychodząc z domu.  Rozwój technologiczny pozwala na wykorzystanie alternatywnego rozwiązania i w komfortowych warunkach skonsultować się z fizjoterapeutą pediatrycznym przez Internet.

 

Co możesz skonsultować podczas e-Wizyty u fizjoterapeuty pediatrycznego?

Konsultacje online pozwalają w szybki i wygodny sposób skonsultować się z lekarzem podczas e-Wizyty. Stwarza to możliwość szybkiego uzyskania specjalistycznej porady  z farmaceutą pediatrycznym, w dogodnym dla Ciebie czasie. Zdecyduj się na wizytę online ze specjalistą, jeżeli zaobserwujesz, że Twoje dziecko: 

Wybierz najlepszy dla Ciebie model kontaktu ze specjalistą! Umów się na wizytę z fizjoterapeutą pediatrycznym, wybierając sposób kontaktu, datę wizyty online i godzinę w przejrzystym grafiku.

Jak wygląda przebieg konsultacji

Poznaj naszych doświadczonych fizjoterapeutów pediatrycznych
Umawiasz się na telekonsultację
Umawiasz się na tele‑konsultację
Arrows
Opłacasz usługę

Opłacasz usługę - PayPal, karta płatnicza, PayU

Arrows
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji Czat/Video/Tel
Arrows
Otrzumujesz diagnozę

Otrzymujesz diagnozę i zalecenia

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy e-Wizyta u fizjoterapeuty pediatrycznego ma sens?

Konsultacja z lekarzem w jakiejkolwiek formie zawsze ma sens, jeśli dotyczy ona dziecka, które wykazuje pewne odstępstwa, np. nie przetacza się na bok, nie raczkuje itd. Fizjoterapeuta online podczas wideorozmowy może obserwować ruchy dziecka i poinstruować rodziców, jak bezpiecznie i skutecznie ćwiczyć z dzieckiem, aby nabrało odpowiednich nawyków.

Czy każde dziecko rozwija się w takim samym tempie?

Nie, każde dziecko jest indywidualnością, jednakże, gdy dziecko powinno zacząć pełzać około 7 miesiąca życia, a jest już 9 miesiąc i nadal tego nie robi, należy skonsultować się z pediatrą lub fizjoterapeutą pediatrycznym, aby znaleźć przyczynę i ją wyeliminować.

Czy e-Skierowanie jest konieczne na wizytę u fizjoterapeuty pediatrycznego?

W przypadku korzystania z platformy medycznej haloDoctor, e-Skierowanie nie jest koniecznie, ponieważ jest to wizyta prywatna. Warto mieć obok siebie ostatnie wyniki badań dziecka i prześwietlenia, jeśli takowe posiada.