Nasi specjaliści

Lekarze specjaliści udostępniający swoje usługi online to eksperci różnych dziedzin medycyny.
Skorzystaj z możliwości konsultacji bez kolejek.
{{content}}
{{content}}
{{closest}} {{when}}
{{hour}}

Alergolog

 

Konsultacja online z lekarzem alergologiem

Szybka specjalistyczna porada lekarza alergologa nie wymaga już poszukiwania w promieniu najbliższych kilkunastu kilometrów. Teraz możesz konsultować swoje problemy poprzez Internet.

 

Co możesz skonsultować podczas e-Wizyty u alergologa?

Najnowocześniejsze rozwiązania poradni telemedycznej dają Ci możliwość szybkiego kontaktu z wybranym lekarzem alergologiem w przypadku:

Wybierz najlepszy model kontaktu dla Ciebie! Umów się z lekarzem alergologiem, wybierając sposób kontaktu, datę wizyty online i godzinę w przejrzystym grafiku.

 

Uzyskaj eReceptę

Porada, którą błyskawicznie otrzymasz od specjalisty, na którego nie musisz czekać w kolejce to nie wszystko. Jedną z największych zalet konsultacji online jest możliwość błyskawicznego wystawienia e-Recepty dla Ciebie, po przeprowadzonej e-Konsultacji. Nie potrzebujesz dodatkowego Internetowego Konta Pacjenta, aby otrzymać kod e-Recepty SMS-em. 

 

e-Receptę otrzymasz na leki typu:

Dodatkowo, podczas e-Konsultacji istnieje możliwość otrzymania e-Zwolnienia.

Jak wygląda przebieg konsultacji?

Umawiasz się na telekonsultację
Umawiasz się na tele‑konsultację
Arrows
Opłacasz usługę

Opłacasz usługę - PayPal, karta płatnicza, PayU

Arrows
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji Czat/Video/Tel
Arrows
Otrzumujesz diagnozę
Otrzymujesz diagnozę i e‑Receptę
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Testy alergiczne z krwi, czy testy skórne – co jest lepszym rozwiązaniem?

Lekarz online z reguły będzie zalecał testy alergiczne z krwi. Są one zdecydowane dokładniejsze niż testy skórne. Testy skórne najczęściej wykonywane są w ramach diagnostyki wstępnej.

Czy alergolog wyleczy każdą alergię?

W wielu przypadkach wyleczenie nie jest możliwe, a jedynie alergolog może łagodzić objawy lekami bez recepty i na e-Receptę. Na ten moment jedyną metodą, która pozwala na całkowite wyleczenie z alergii jest immunoterapia swoista, czyli odczulanie.

Czy alergia jest na całe życie?

Jest to mit, ponieważ wiele typów alergii, które przechodzi się w wieku dziecięcym, wraz z wiekiem zanika. Jednocześnie wraz z wiekiem można nabierać większej podatności na różne alergeny.  Typowymi objawami, które mogą sygnalizować alergię to kichanie, swędzenie, czy łzawienie oczu.