Nasi specjaliści

Lekarze specjaliści udostępniający swoje usługi online to eksperci różnych dziedzin medycyny.
Skorzystaj z możliwości konsultacji bez kolejek.
{{content}}
{{content}}
{{closest}} {{when}}
{{hour}}

Chirurg naczyniowy

Konsultacja online z chirurgiem naczyniowym

Konsultacja ze specjalistą jakim jest chirurg naczyniowy nie wymaga już stania w kolejkach w rejestracji i kilkumiesięcznego okresu oczekiwania na wizytę u tego specjalisty. Za pomocą haloDoctor możesz umówić się na konsultację online z wybranym lekarzem z całej Polski w dogodnym dla Ciebie terminie. Jeżeli potrzebujesz konsultacji z chirurgiem naczyniowym nie czekaj - umów się na e-Konsultację!

 

Co możesz skonsultować podczas e-Wizyty u chirurga naczyniowego?

Najnowocześniejsze rozwiązania poradni telemedycznej dają Ci możliwość szybkiego kontaktu z chirurgiem naczyniowym w przypadku gdy:

Wybierz najlepszy model kontaktu dla Ciebie! Umów się z chirurgiem naczyniowym, wybierając sposób kontaktu, datę wizyty online i godzinę w przejrzystym grafiku.

 

Uzyskaj eReceptę

Porada, którą błyskawicznie otrzymasz od chirurga naczyniowego, na którego nie musisz czekać w kolejce to nie wszystko. Jedną z największych zalet konsultacji online jest możliwość błyskawicznego wystawienia e-Recepty po przeprowadzonej e-Konsultacji. Nie potrzebujesz dodatkowego Internetowego Konta Pacjenta, aby otrzymać kod e-Recepty SMS-em lub otrzymać ją za pośrednictwem e-maila. 

 

e-Receptę otrzymasz na leki typu:

Dodatkowo, podczas e-Konsultacji istnieje możliwość otrzymania e-Zwolnienia.

Jak wygląda przebieg konsultacji?

Umawiasz się na telekonsultację
Umawiasz się na tele‑konsultację
Arrows
Opłacasz usługę

Opłacasz usługę - PayPal, karta płatnicza, PayU

Arrows
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji Czat/Video/Tel
Arrows
Otrzumujesz diagnozę
Otrzymujesz diagnozę i e‑Receptę
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jakie badania może zlecić chirurg naczyniowy w trakcie konsultacji online?

Bardzo ważnym badaniem, które jest konieczne w trakcie diagnozowania pacjenta jest badanie USG Doppler. To badanie pozwoli poznać problem głębiej oraz potwierdzi, czy konieczne jest wykonanie zabiegu chirurgicznego.

Jak chirurg naczyniowy oceni stan nóg podczas konsultacji online?

Platforma haloDoctor umożliwia konsultację z lekarzem przy pomocy wideorozmowy. Jednocześnie pacjent ma możliwość wysyłania plików do lekarza, np. zdjęć zmian, które chce skonsultować online. Dzięki tym rozwiązaniom, lekarz precyzyjnie przyjrzy się przypadkowi i postawi diagnozę oraz wdroży odpowiednie leczenie.

W czym najczęściej pomaga chirurg naczyniowy?

Lekarz, który jest chirurgiem naczyniowym specjalizuje się przede wszystkim w udrażnianiu naczyń krwionośnych. Usuwa z nich powstałe zrosty, tętniaki i zmiany miażdżycowe. Chirurg naczyniowy wstawia również protezy naczyniowe.