Nasi specjaliści

Lekarze specjaliści udostępniający swoje usługi online to eksperci różnych dziedzin medycyny.
Skorzystaj z możliwości konsultacji bez kolejek.
{{content}}
{{content}}
{{closest}} {{when}}
{{hour}}

Endokrynolog

Konsultacja online z lekarzem endokrynologiem

Nowoczesne rozwiązania zapewniane przez usługi gabinetu telemedycznego dają możliwość uzyskania szybkiej specjalistycznej porady endokrynologicznej. Swoje problemy w zakresie zaburzeń hormonalnych możesz konsultować z lekarzami z całej Polski, przez Internet.  

 

Co możesz skonsultować podczas e-Wizyty u endokrynologa?

Konsultacja w formie e-wizyty daje Ci możliwość łatwego i szybkiego kontaktu się z lekarzem endokrynologiem, w przypadku:

Wybierz najlepszy model kontaktu dla Ciebie! Umów się z lekarzem endokrynologiem, wybierając sposób kontaktu, datę wizyty online i godzinę w przejrzystym grafiku.

 

Uzyskaj eReceptę

Porada, którą błyskawicznie otrzymasz od specjalisty, na którego nie musisz czekać w kolejce to nie wszystko. Jedną z największych zalet konsultacji online jest możliwość błyskawicznego wystawienia e-Recepty dla Ciebie, po przeprowadzonej e-Konsultacji. Nie potrzebujesz dodatkowego Internetowego Konta Pacjenta, aby otrzymać kod e-Recepty SMS-em lub otrzymać ją za pośrednictwem e-maila. 

 

e-Receptę otrzymasz na leki typu:

Dodatkowo, podczas e-Konsultacji istnieje możliwość otrzymania e-Zwolnienia.

Jak wygląda przebieg konsultacji?

Umawiasz się na telekonsultację
Umawiasz się na tele‑konsultację
Arrows
Opłacasz usługę

Opłacasz usługę - PayPal, karta płatnicza, PayU

Arrows
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji Czat/Video/Tel
Arrows
Otrzumujesz diagnozę
Otrzymujesz diagnozę i e‑Receptę
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Kiedy warto umówić się na pierwszą wizytę u endokrynologa?

Pierwsza wizyta w formie e-Wizyty powinna mieć miejsce, gdy w rodzinie występowały choroby tarczycy. Wizyta jest konieczna, aby zweryfikować, czy jest się w grupie narażonej na zachorowanie. Lekarz online pomoże również w sytuacji, gdy zaczniemy nagle przybierać na wadze lub odwrotnie, a także, gdy niespodziewanie pojawi się obfity trądzik. Te zmiany mogą świadczyć o problemach z tarczycą, które należy skonsultować.

Czy endokrynolog online może wystawić e-Receptę na leki na Hashimoto?

Lekarz online podczas konsultacji przeprowadzi wywiad z pacjentem oraz może poprosić o ostatnie wykonane wyniki badań, m.in. tych związanych z tarczycą. W przypadku leczenia ciągłego, lekarz może kontynuować leczenie, jeśli uzna to za słuszne i konieczne.

Na co może mieć wpływ nieprawidłowo pracująca tarczyca?

Narząd, jakim jest tarczyca ma bardzo duży wpływ na ogóle samopoczucie, nastrój, czy libido. Zaburzona praca tarczycy może poważnie wpłynąć na spadek libido i ogólną zmianę nastrojów, w tym dużą senność. Dlatego ważne jest, aby kontrolować poziom hormonów w każdym wieku.