Nasi specjaliści

Lekarze specjaliści udostępniający swoje usługi online to eksperci różnych dziedzin medycyny.
Skorzystaj z możliwości konsultacji bez kolejek.
{{content}}
{{content}}
{{closest}} {{when}}
{{hour}}

Psychiatra

Konsultacja online z psychiatrą

Otrzymanie szybkiej specjalistycznej porady lekarza psychiatry jest już teraz możliwe poprzez skorzystanie z usług e-gabinetu. Wszelkie swoje i swoich bliskich obawy, spostrzeżenia w obrębie zdrowia psychicznego możesz szybko i skuteczne skonsultować się z wybranym psychiatrą przez Internet.

 

Co możesz skonsultować podczas e-Wizyty u psychiatry?

Skorzystanie z konsultacji online z lekarzem psychiatrą da Ci możliwość zweryfikowania obaw zarówno swoich, jak i twoich najbliższych, w zakresie niepokojących objawów zdrowia psychicznego, takich jak:

Wybierz najlepszy model kontaktu dla Ciebie! Umów się z lekarzem psychiatrą, wybierając sposób kontaktu, datę wizyty online i godzinę w przejrzystym grafiku.

 

Uzyskaj eReceptę

Porada, którą błyskawicznie otrzymasz od specjalisty, na którego nie musisz czekać w kolejce to nie wszystko. Jedną z największych zalet konsultacji online jest możliwość błyskawicznego wystawienia e-Recepty dla Ciebie, po przeprowadzonej e-Konsultacji. Nie potrzebujesz dodatkowego Internetowego Konta Pacjenta, aby otrzymać kod e-Recepty SMS-em lub otrzymać ją za pośrednictwem e-maila. 

 

e-Receptę otrzymasz na leki typu:

Dodatkowo, podczas e-Konsultacji istnieje możliwość otrzymania e-Zwolnienia.

Jak wygląda przebieg konsultacji?

Umawiasz się na telekonsultację
Umawiasz się na tele‑konsultację
Arrows
Opłacasz usługę

Opłacasz usługę - PayPal, karta płatnicza, PayU

Arrows
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji Czat/Video/Tel
Arrows
Otrzumujesz diagnozę
Otrzymujesz diagnozę i e‑Receptę
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy wizyta online z psychiatrą to dobre rozwiązanie?

Nic nie wskazuje na to, aby konsultacja online była gorsza, niż spotkanie w gabinecie. Dlatego mając możliwość rozmowy z psychiatrą online, wielu pacjentów korzysta właśnie z takiej formy. Konsultacja online na platformie haloDoctor to przede wszystkim wygoda dla pacjenta, a także zaoszczędzony czas.

Jak długo trwa e-Wizyta?

Konsultacja online tak samo jak konsultacja w gabinecie trwa z reguły nie dłużej niż 60 min, aczkolwiek lekarze wychodzą naprzeciw potrzebom pacjentów i jeśli jest taka konieczność – wydłużają wizytę.

Czy psychiatra podczas konsultacji online może wystawić e-Receptę na leki antydepresyjne?

W przypadku, gdy lekarz stwierdzi, że pacjent wymaga wprowadzenia leczenia farmakologicznego, e-Recepta na leki antydepresyjne zostanie wystawiona. Wystawienie e-Recepty powinno być poprzedzone szczegółowym wywiadem lekarskim.