Nasi specjaliści

Lekarze specjaliści udostępniający swoje usługi online to eksperci różnych dziedzin medycyny.
Skorzystaj z możliwości konsultacji bez kolejek.
{{content}}
{{content}}
{{closest}} {{when}}
{{hour}}

Neurolog

e-Konsultacje z neurologiem

Konsultacje ze specjalistą neurologiem online są jedną z najbardziej funkcjonalnych funkcji gabinetów dla pacjentów, którzy z różnych powodów nie mogą dotrzeć do specjalistów. Często odległe terminy wyznaczonych wizyt także uniemożliwiają szybką diagnostykę pacjenta. Dzięki konsultacjom w gabinecie telemedycznym można otrzymać poradę neurologa, bądź skonsultować problem, nawet w ciągu kilkunastu minut (w zależności od dostępności lekarza).

 

Co możesz skonsultować podczas e-Wizyty u neurologa?

Specjalista w zakresie neurologii skonsultuje Twoje wyniki badań:

Ponadto wiele dolegliwości poprzedzonych szczegółowym wywiadem możesz skonsultować z neurologiem w trakcie teleporady. Takiego typu dolegliwości to przede wszystkim:

Pamiętaj, że w trakcie konsultacji telemedycznych, poza szczegółowym wywiadem specjalista może poprosić Cię o przesłanie aktualnych wyników badań, wykonanych zdjęć, a w razie potrzeby skierować na dalsze badania stacjonarne w gabinecie.

 

Wybierz najlepszy model kontaktu dla Ciebie! Umów się z lekarzem dermatologiem, wybierając sposób kontaktu, datę wizyty online i godzinę w przejrzystym grafiku.

 

Uzyskaj eReceptę

Porada, którą błyskawicznie otrzymasz od neurologa, na którego nie musisz czekać w kolejce to nie wszystko. Jedną z największych zalet konsultacji online jest możliwość błyskawicznego wystawienia e-Recepty dla Ciebie, po przeprowadzonej e-Konsultacji. Nie musisz posiadać Internetowego Konta Pacjenta (IKP), aby otrzymać kod e-Recepty SMS-em lub otrzymać ją za pośrednictwem e-maila. 

 

e-Receptę otrzymasz na leki typu:

Dodatkowo, podczas e-Konsultacji istnieje możliwość otrzymania e-Zwolnienia.

Jak wygląda przebieg konsultacji?

Umawiasz się na telekonsultację
Umawiasz się na tele‑konsultację
Arrows
Opłacasz usługę

Opłacasz usługę - PayPal, karta płatnicza, PayU

Arrows
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji Czat/Video/Tel
Arrows
Otrzumujesz diagnozę
Otrzymujesz diagnozę i e‑Receptę
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jakie badania może wykonać neurolog?

Badanie wykonane neurologiczne składa się z dokładnego wywiadu lekarskiego, badania fizykalnego oraz z badan pomocniczych, czuli EEG, RTG, rezonans magnetyczny lub badania laboratoryjne. Zakres badań zależny jest od diagnozowanej jednostki chorobowej.

Czy wyniki badań można konsultować u różnych neurologów?

Oczywiście. Czasem warto potwierdzić pierwszą diagnozę u innego specjalisty. Do takich zadań specjalnych doskonała jest konsultacja online, która pozwoli na rozmowę z lekarzami z każdego zakątka kraju – w tym z tymi z najwyższej półki, do których stacjonarnie czasem trzeba długo czekać w kolejce.

Czy koszy wizyty jest taki sam dla każdego neurologa?

Ceny specjalistów na platformie haloDoctor są do siebie zbliżone, ale ostatecznie lekarz online samodzielnie ustala cennik wizyt, który jest widoczny wraz z datami dostępnych terminów wizyt.