Nasi specjaliści

Lekarze specjaliści udostępniający swoje usługi online to eksperci różnych dziedzin medycyny.
Skorzystaj z możliwości konsultacji bez kolejek.
{{content}}
{{content}}
{{closest}} {{when}}
{{hour}}

Fizjoterapeuta uroginekologiczny

Konsultacja online z fizjoterapeutą uroginekologicznym

Postęp technologiczny pozwolił na powstanie nowych możliwości związanych z uzyskaniem szybkiej, specjalistycznej porady medycznej, bez konieczności wychodzenia z domu. Decydując się na konsultacje online z fizjoterapeutą uroginekologicznym, możesz omówić problemy związane z Twoim zdrowiem przez Internet.

 

Co możesz skonsultować podczas e-Wizyty u fizjoterapeuty uroginekologicznego?

Fizjoterapeuta uroginekologiczny pomóc może nie tylko kobietom z problemami natury uroginekologicznej, ale także tym, które chcą upewnić się, że prawidłowo ćwiczą mięśnie dna miednicy przed porodem, ciążą. Nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiają przeprowadzenie konsultacji w gabinecie telemedycznym. Dzięki niej możesz w szybki sposób skontaktować się z fizjoterapeutą uroginekologicznym, w przypadku wystąpienia objawów związanych z:

Wybierz najlepszy model kontaktu dla Ciebie! Umów się z fizjoterapeutą uroginekologicznym, wybierając sposób kontaktu, datę wizyty online i godzinę w przejrzystym grafiku.

Jak wygląda przebieg konsultacji?

Umawiasz się na telekonsultację
Umawiasz się na tele‑konsultację
Arrows
Opłacasz usługę

Opłacasz usługę - PayPal, karta płatnicza, PayU

Arrows
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji Czat/Video/Tel
Arrows
Otrzumujesz diagnozę

Otrzymujesz diagnozę i zalecenia

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy po porodzie konieczna jest wizyta u fizjoterapeuty uroginekologicznego?

Wizyta nie jest konieczna, ale jest jak najbardziej zalecana po zakończeniu połogu, czyli po około 4 do 6 tygodni po porodzie. Dzięki takiej wizycie kobieta może pozbyć się problemów zdrowotnych, które wiązały się z ciążą, czy okresem połogu, np. z nietrzymaniem moczu.

Czy fizjoterapeuta może zbadać kobietę ginekologicznie?

Tak, ponieważ, aby ocenić jakość mięśni dnia miednicy, fizjoterapeuta uroginekolgoiczny musi zbadać pacjentkę przez pochwę. To badanie wiele różni się od klasycznego badania ginekologicznego.

Jak wygląda wizyta online u fizjoterapeuty uroginekologicznego?

Na wstępnie fizjoterapeuta przeprowadza szczegółowy wywiad, dzięki któremu pozna cel wizyty pacjentki. Pierwszy etap wizyty można odbyć również w formie konsultacji online na platformie medycznej haloDoctor. Na badaniach gabinetowych, fizjoterapeuta przeanalizuje postawę ciała, jeśli trzeba-zbada mięśnie miednicy. Na koniec przedstawi swoją opinię i nakreśli plan związany z ćwiczeniami, które mają na celu pomóc pacjentce w dolegliwościami.