Nasi specjaliści

Lekarze specjaliści udostępniający swoje usługi online to eksperci różnych dziedzin medycyny.
Skorzystaj z możliwości konsultacji bez kolejek.
{{content}}
{{content}}
{{closest}} {{when}}
{{hour}}

Wenerolog

Konsultacja online z lekarzem wenerologiem

Otrzymanie szybkiej, specjalistycznej porady medycznej bez wychodzenia z domu, jest możliwe do uzyskania dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym. Decydując się na konsultacje online, możesz omówić z wenerologiem ważne dla siebie kwestie przez Internet.

 

Co możesz skonsultować podczas e-Wizyty u wenerologa?

Wyjście do tradycyjnego gabinetu wenerologa nie jest już konieczne, możesz zapisać się na wizytę online w  gabinecie telemedycznym. Dzięki nim możesz w szybki sposób skonsultować z lekarzem kwestie związane z dolegliwościami narządów płciowych, m.in.:

Zdecyduj się na najlepszy model kontaktu z lekarzem dla Ciebie! Umów się z lekarzem wenerologiem, wybierając sposób kontaktu, datę wizyty online i godzinę w przejrzystym grafiku.

 

Uzyskaj eReceptę

Porada, którą błyskawicznie otrzymasz od wenerologa, na którego nie musisz czekać w kolejce to nie wszystko. Jedną z największych zalet konsultacji online jest możliwość błyskawicznego wystawienia e-Recepty dla Ciebie, po przeprowadzonej e-Konsultacji. Nie potrzebujesz dodatkowego Internetowego Konta Pacjenta, aby otrzymać kod e-Recepty SMS-em lub otrzymać ją za pośrednictwem e-maila. 

 

e-Receptę otrzymasz na leki typu:

Dodatkowo, podczas e-Konsultacji istnieje możliwość otrzymania e-Zwolnienia.

Jak wygląda przebieg konsultacji?

Umawiasz się na telekonsultację
Umawiasz się na tele‑konsultację
Arrows
Opłacasz usługę

Opłacasz usługę - PayPal, karta płatnicza, PayU

Arrows
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji Czat/Video/Tel
Arrows
Otrzumujesz diagnozę
Otrzymujesz diagnozę i e‑Receptę
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Co można skonsultować z wenerologiem podczas konsultacji online?

Konsultacja online na platformie medycznej haloDoctor jest dobrym rozwiązaniem, gdy pacjent chce skonsultować wyniki badań bądź omówić dotychczasowy wpływ leków na zdrowie.

Czy wszelkie zmiany skórne powinny być konsultowane z lekarzem?

Tak, wszelkie zmiany skórne w obrębie narządów płciowych powinny być konsultowane z lekarzem. Pojawiające się zmiany mogą oznaczać infekcję lub zakażenie chorobą.

Czy konsultacja online jest wystarczająca, aby poznać przyczynę problemu?

Niestety często pacjent musi udać się na badania, które polegają na pobraniu wymazów. Dzięki temu wenerolog będzie mógł postawić prawidłową diagnozę i wprowadzić leczenie.