Nasi specjaliści

Lekarze specjaliści udostępniający swoje usługi online to eksperci różnych dziedzin medycyny.
Skorzystaj z możliwości konsultacji bez kolejek.
{{content}}
{{content}}
{{closest}} {{when}}
{{hour}}

Fizjoterapeuta

Konsultacja online z fizjoterapeutą

Chcąc w szybki i dogodny sposób skorzystać ze specjalistycznej porady medycznej, możesz zdecydować się na e-wizytę. Decydując się na konsultacje online, możesz omówić kwestie związane z wystąpieniem dyskomfortu lub bólu przy codziennych czynnościach, czy też samodzielnej rehabilitacji pourazowej przez Internet.

 

Co możesz skonsultować podczas e-Wizyty u fizjoterapeuty?

Nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiają konsultacja w gabinecie telemedycznym, online. Dzięki niej możesz w szybki sposób skontaktować się z fizjoterapeutą, jeżeli masz dolegliwości/pytania związane z: 

Wybierz najlepszy model kontaktu ze specjalistą dla Ciebie! Umów się z fizjoterapeutą, wybierając sposób kontaktu, datę wizyty online i godzinę w przejrzystym grafiku.

Jak wygląda przebieg konsultacji?

Umawiasz się na telekonsultację
Umawiasz się na tele‑konsultację
Arrows
Opłacasz usługę

Opłacasz usługę - PayPal, karta płatnicza, PayU

Arrows
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji Czat/Video/Tel
Arrows
Otrzumujesz diagnozę

Otrzymujesz diagnozę i zalecenia

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy fizjoterapeuta podczas konsultacji online może wystawić L4 z powodu bólu kręgosłupa?

Fizjoterapeuta nie ma takich możliwości, ponieważ zgodnie z przepisami zawód fizjoterapeuty nie jest zawodem lekarskim. W związku z tym fizjoterapeuta online nie wystawi L4, e-Recepty, czy e-Skierowania do innego specjalisty.

Jak fizjoterapeuta zaprezentuje polecane ćwiczenia?

Korzystając z konsultacji online, można wybrać opcję konsultacji w formie wideorozmowy. Dzięki temu, fizjoterapeuta będzie mógł swobodnie zaprezentować pacjentowi ćwiczenia, oraz ocenić prawidłowość wykonywanych ćwiczeń przez pacjenta.

Czy fizjoterapeuta może wystawić e-Receptę?

Tak samo jak w przypadku L4 – fizjoterapeuta nie jest lekarzem, więc nie ma takich uprawnień. Może jedynie skierować do innego lekarza specjalisty, który będzie mógł wprowadzić leczenie farmakologiczne.