Nasi specjaliści

Lekarze specjaliści udostępniający swoje usługi online to eksperci różnych dziedzin medycyny.
Skorzystaj z możliwości konsultacji bez kolejek.
{{content}}
{{content}}
{{closest}} {{when}}
{{hour}}

Androlog

 

Konsultacja online z lekarzem andrologiem

Teleporady to idealny sposób na kontakt z lekarzem w przypadku problemów z męskim układem płciowym czy gospodarką hormonalną mężczyzny. Podczas e-Wizyty nie musisz się martwić poczuciem wstydu czy niepewnością, gdyż poradę uzyskasz będąc w dyskretnym i bezpiecznym miejscu, jakim jest własny dom.

 

Co możesz skonsultować podczas e-Wizyty u androloga?

Najnowocześniejsze rozwiązania poradni telemedycznej dają Ci możliwość szybkiego kontaktu z andrologiem w przypadku:

Wybierz najlepszy model kontaktu dla Ciebie! Umów się z lekarzem andrologiem, wybierając sposób kontaktu, datę wizyty online i godzinę w przejrzystym grafiku.

 

Uzyskaj eReceptę

Porada, którą błyskawicznie otrzymasz od specjalisty, na którego nie musisz czekać w kolejce to nie wszystko. Jedną z największych zalet konsultacji online jest możliwość błyskawicznego wystawienia e-Recepty dla Ciebie, po przeprowadzonej e-Konsultacji. Nie potrzebujesz dodatkowego Internetowego Konta Pacjenta, aby otrzymać kod e-Recepty SMS-em lub otrzymać ją za pośrednictwem e-maila. Dodatkowo, podczas e-Konsultacji istnieje możliwość otrzymania e-Zwolnienia.

 

e-Receptę otrzymasz na leki typu:

Jak wygląda przebieg konsultacji?

Umawiasz się na telekonsultację
Umawiasz się na tele‑konsultację
Arrows
Opłacasz usługę

Opłacasz usługę - PayPal, karta płatnicza, PayU

Arrows
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji Czat/Video/Tel
Arrows
Otrzumujesz diagnozę
Otrzymujesz diagnozę i e‑Receptę
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy na konsultację online z andrologiem mężczyzna musi się przygotować?

Badanie andrologiczne najczęściej obejmuje szczegółowy wywiad lekarski i badanie fizykalne. Z racji faktu, że pacjent wybrał konsultację online musi mieć on świadomość, że w niektórych przypadkach może być konieczna wizyta w gabinecie. Na e-Wizytę należy mieć przygotowaną listę przyjmowanych leków, informacje o przebytych chorobach, chorobach w rodzinie oraz szczegóły problemu, z którym się zgłosił na konsultację. 

Czy wizyty u androloga powinny być regularne?

Tak, ponieważ jest to oznaką troski o własne zdrowie. Wizyty również są wskazane, gdy mężczyzna wraz z kobietą starają się o dziecko, lekarz online może wtedy zlecić badania poziomu hormonów. Lekarz może również na czas wykryć nieprawidłowości związane z erekcją, które można wyleczyć.

Czy androlog wystawi e-receptę na testosteron?

Lekarz online na podstawie otrzymanych wyników pacjenta, wystawi e-Receptę na testosteron, jeśli wyniki będą wskazywały na taką konieczność. Zanim lekarz przepisze lek, pacjent musi wykonać badania poziomu hormonów. Lek może być przyjmowany w formie tabletek lub zastrzyków.