Nasi specjaliści

Lekarze specjaliści udostępniający swoje usługi online to eksperci różnych dziedzin medycyny.
Skorzystaj z możliwości konsultacji bez kolejek.
{{content}}
{{content}}
{{closest}} {{when}}
{{hour}}

Proktolog

 

Konsultacja online z lekarzem proktologiem

W celu omówienia problemów związanych z dolegliwościami ostatniego odcinka układu pokarmowego, nie ma obecnie konieczności udawania się do tradycyjnych poradni i gabinetów lekarskich. Wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne możesz skonsultować się z lekarzem proktologiem w komfortowych warunkach przez Internet.

 

Co możesz skonsultować podczas e-Wizyty u proktologa?

Udanie się do tradycyjnego gabinetu proktologa i podjęcie tam rozmowy ze specjalistą może okazać się krępującym doświadczeniem. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne możliwe jest skonsultowanie dolegliwości ostatniego odcinka układu pokarmowego bez wychodzenia z domu. Umożliwia to szybki dostęp do specjalistycznej porady medycznej, w przypadku: 

Zdecyduj się na najlepszy model kontaktu z lekarzem dla Ciebie! Umów się z lekarzem proktologiem, wybierając sposób kontaktu, datę wizyty online i godzinę w przejrzystym grafiku.

 

Uzyskaj eReceptę

Porada, którą błyskawicznie otrzymasz od proktologa, na którego nie musisz czekać w kolejce to nie wszystko. Jedną z największych zalet konsultacji online jest możliwość błyskawicznego wystawienia e-Recepty dla Ciebie, po przeprowadzonej e-Konsultacji. Nie potrzebujesz dodatkowego Internetowego Konta Pacjenta, aby otrzymać kod e-Recepty SMS-em lub otrzymać ją za pośrednictwem e-maila. 

 

e-Receptę otrzymasz na leki typu:

Dodatkowo, podczas e-Konsultacji istnieje możliwość otrzymania e-Zwolnienia.

Jak wygląda przebieg konsultacji

Poznaj naszych doświadczonych specjalistów kardiologów
Umawiasz się na telekonsultację
Umawiasz się na tele‑konsultację
Arrows
Opłacasz usługę
Opłacasz usługę, Przelew, karta, PayU
Arrows
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji
Bierzesz udział w zdalnej konsultacji Czat/Video/Tel
Arrows
Otrzumujesz diagnozę
Otrzymujesz diagnozę i e‑Receptę
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Co powinno skłonić osobę do konsultacji z proktologiem?

Proktolog zajmuje się tą dziedziną medycyny, która wielu pacjentów może zawstydzać. Jednak w przypadku pojawienia się w stolcu krwi, czy śluzu, a okolice odbytu są podrażnione, a skóra piekąca to należy bezwzględnie skonsultować się z proktologiem. Przewlekłe biegunki oraz zaparcia również leczone są pod okiem proktologa. 

O co może zapytać proktolog w trakcie konsultacji online?

Podczas konsultacji online na haloDoctor, lekarz online przede wszystkim musi zebrać szczegółowy wywiad. Pacjent zostanie zapytany o przyjmowane leki, przebyte choroby i operacje, i zaobserwowane objawy u siebie.

Czy konsultacja online wystarczy, aby wyleczyć problem?

Niestety nie zawsze konsultacja online wystarczy, aby wyleczyć dolegliwość. W niektórych przypadkach, lekarz online może skierować pacjenta na badania, które muszą zostać wykonane w gabinecie lekarskim. M.in. mowa o badaniu, takim jak kolonoskopia, czy rektoskopia.